• Wpisów: 84
 • Średnio co: 16 dni
 • Ostatni wpis: 235 dni temu, 11:05
 • Licznik odwiedzin: 6 356 / 1427 dni
 
mycandylove
 
Embry: Jakoś nie mogę dogadać się Melanią. Mam wrażenie, że ma bardzo roszczeniową postawę do wszystkiego, szczególnie do Nataniela. Może mi się wydaje, ale ostro przesadza. Nat jest jaki jest, ale to porządny chłopak. Może Wam nie opisywałam wszystkiego, ale dał się poznać jako solidna firma. Umie się przyznać do błędu, nie brnie w zaparte, nie odwraca kota ogonem gdy sytuacja nie idzie po jego myśli... A Melania chciałaby dobrze ułożonego chłopca. A Nataniel... Wyczuwam w nim jakąś tajemnicę, coś co umyka gdy się z nim rozmawia, ale pojawia się, gdy się na niego patrzy, a on nie zdaje sobie z tego sprawy. Ale nie o Natanielu, nie tym razem. Otóż kiedy Melania musiała wracać do domu, zaprosiłam Iris do siebie. Opowiedziałam jej co dokładnie się wydarzyło nad jeziorem, a także podczas tej nocy, gdy spałam z Kentinem w łóżku. Ona zaś opowiedziała mi o tym, co się wydarzyło, gdy mnie zmogło, a Kentin wrócił do ekipy przy ognisku. Ponoć stanął w obronie mojego honoru, gdy Kastiel dał mu do zrozumienia, że mnie i jego coś połączyło. I powiedział to w momencie, gdy nadal trzymał Iris na kolanach! A Kentin przecież wiedział... wiedział ode mnie, że tak właśnie było. Powiedział, że jeszcze jedno słowo, a na ostrzeżeniu się nie skończy. W tym momencie Iris się przesiadła, a Kastiel to słowo wypowiedział. I dostał! Cios Kentina zwalił go z ławki. Ojejciu... Nic już nie rozumiem.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Macabra: Cieszę się :) Stałych czytelnikow nigdy dosyć. :) W najbliższych postach planuje już wrócić do akcji zgodnej z gra. A więc przedstawienie... Nie mam pojęcia w którą sztukę iść.
   
 • awatar
   
   
  Macabra
  Ha! Świetne! Kentin staje w obronie swej miłej, Embry wyjawia pikantne szczególiki... No, no, no! Podoba mi się! Masz już stałą czytelniczkę :3 Pozdrawiam!
  Macabra/Może kojarzysz Skilenę? :D